Dnes je 19. července 2018 svátek má Čeněk

Pneumaticky a hydraulicky ovládané spojky Ompi

Zastupujeme společnost Ompi Srl, která byla založena v roce 1976. Společnost Ompi začala jako rodinný podnik v malé dílně pod názvem Officina Meccanica Pinzoni v městečku Albiate Brianza severně od Milána. V dalších letech společnost rostla díky úspěchu na domácím i zahraničním trhu, došlo k transformaci na společnost Srl, rozrostlo se strojní vybavení, nabrali se další zaměstnanci a otevřela se pobočka v USA.

 

Společnost Ompi dokáže pružně reagovat na požadavky svých zákazníků a vyhovět všem požadavkům. Disponuje velkým skladem náhradních dílů na standardní spojky a je schopna expedovat hotové výrobky během několika dnů. Před expedicí procházejí všechny spojky/brzdy zkušebnou a jsou testovány podle požadavků zákazníků.

 

PREZENTACE SPOLEČNOSTI OMPI

 


 

Pneumaticky ovládané spojky:

 

Serie KB

vzduchem ovládaná spojka

 

Serie HT

vzduchem ovládaná spojkobrzda

  Tradiční typ spojky, v současnosti nejprodávanější typ spojky po celém světě. Všechny díly tělesa jsou z litiny. Dostupné i v jednodiskovém provedení (jeden disk na spojce a jeden disk na brzdě). Vhodné pro kroutící momenty od 1.220 Nm do 128.000 Nm   Typ HT vznikl z typu KB, při stejných zástavbových rozměrech umožňuje použití na vyšší kroutící momenty, jak na spojce, tak i na brzdě. Díly tělesa jsou z tvárné litiny a slitin hliníku.
  Katalog ke stažení zde

 

 

Serie AS/DS

vzduchem ovládaná spojka

 

Serie AC/DC

vzduchem ovládaná spojkobrzda

  Tyto spojky představují nejaktuálnější serii spojek/brzd. Ve vývoji byly využity třicetileté zkušenosti a nejmodernější software, byly zachovány zástavbové rozměry a přenášený moment se zvýšil. Tyto spojky/brzdy jsou kompaktním všestranným výrobkem s dlouhou životností. Tyto serie mají vynikají vlastnosti za všech podmínek. Části tělesa jsou vyrobeny z tvárné litiny a slitin hliníku. Vhodné pro kroutící momenty od 480 Nm do 170.000 Nm.
  Katalog ke stažení zde

 

 

Serie SB - SK

vzduchem ovládaná brzdospojka

 

Serie RC

  Jedno a vícedisková spojka; aktivovaná vzduchem, pro montáž na vodorovnou osu, kroutící momenty do 300.000 Nm   Vzduchem ovládaná radiální brzda.
  Katalog ke stažení zde

 

 

Serie WC

vodou chlazená brzda

 

Serie OMPIPACK

ompipack 

  Vodou chlazená spojka/brzda. Jedná se o řadu navrženou k dosažení výkonu v námořním odvětví pomocí kotevních systémů, v ropném průmyslu atd.  

OMPIPACK - předsestavená jednotka pro mechanické lisy

Rotační přívod - spojka/brzda - setrvačník - planetová převodovka.

S pneumaticou anebo hydraulickou spojkou/brzdou. Pro přímou montáž na klikovou hřídel

  Katalog ke stažení zde   Katalog ke stažení zde

 

 

 

Copyright 2013 - 2018 Kopatech, s.r.o.