Dnes je 25. srpna 2019 svátek má Radim

Pneumaticky a hydraulicky ovládané spojky Ompi

Zastupujeme společnost Ompi Srl, která byla založena v roce 1976. Společnost Ompi začala jako rodinný podnik v malé dílně pod názvem Officina Meccanica Pinzoni v městečku Albiate Brianza severně od Milána. V dalších letech společnost rostla díky úspěchu na domácím i zahraničním trhu, došlo k transformaci na společnost Srl, rozrostlo se strojní vybavení, nabrali se další zaměstnanci a otevřela se pobočka v USA.

 

Společnost Ompi dokáže pružně reagovat na požadavky svých zákazníků a vyhovět všem požadavkům. Disponuje velkým skladem náhradních dílů na standardní spojky a je schopna expedovat hotové výrobky během několika dnů. Náhradní díly lze expedovat ihned. Před expedicí procházejí všechny spojky/brzdy zkušebnou a jsou testovány podle požadavků zákazníků.

 

Nabízíme i náhradní díly pro spojko-brzdy Ortlinghaus a Goizper.

 

PREZENTACE SPOLEČNOSTI OMPI

 

01   02   03   04   05

 


 

Elektromagnetické nouzové brzdy:

 

Serie MEG

 

 

 

  Elektromagnetiká brzda. Je odbržděna průchodem elektrického proudu (AC, DC), spuští se působením pružin při výpadku proudu. Brzdné momenty od 5 Nm do 250 Nm.  

 

  Katalog ke stažení zde    

Pneumaticky ovládané spojko-brzdy:

 

Serie KB

vzduchem ovládaná spojka

 

Serie HT

vzduchem ovládaná spojkobrzda

  Tradiční typ spojky, v současnosti nejprodávanější typ spojky po celém světě. Všechny díly tělesa jsou z litiny. Dostupné i v jednodiskovém provedení (jeden disk na spojce a jeden disk na brzdě). Vhodné pro kroutící momenty od 1.220 Nm do 128.000 Nm   Typ HT vznikl z typu KB, při stejných zástavbových rozměrech umožňuje použití na vyšší kroutící momenty, jak na spojce, tak i na brzdě. Díly tělesa jsou z tvárné litiny a slitin hliníku.
  Katalog ke stažení zde

 

 

Serie AS/DS

vzduchem ovládaná spojka

 

Serie AC/DC

vzduchem ovládaná spojkobrzda

  Tyto spojky představují nejaktuálnější serii spojek/brzd. Ve vývoji byly využity třicetileté zkušenosti a nejmodernější software, byly zachovány zástavbové rozměry a přenášený moment se zvýšil. Tyto spojky/brzdy jsou kompaktním všestranným výrobkem s dlouhou životností. Tyto serie mají vynikají vlastnosti za všech podmínek. Části tělesa jsou vyrobeny z tvárné litiny a slitin hliníku. Vhodné pro kroutící momenty od 480 Nm do 170.000 Nm.
  Katalog ke stažení zde

 

 

Serie SB - SK

vzduchem ovládaná brzdospojka

 

Serie RC

  Jedno a vícedisková spojka; aktivovaná vzduchem, pro montáž na vodorovnou osu, kroutící momenty do 300.000 Nm   Vzduchem ovládaná radiální brzda. 100% zaměnitelné s jinými výrobci.
  Katalog ke stažení zde

 

 

Serie WC

vodou chlazená brzda

 

Serie OMPIPACK

ompipack 

  Vodou chlazená spojka/brzda. Jedná se o řadu navrženou k dosažení výkonu v námořním odvětví pomocí kotevních systémů, v ropném průmyslu atd.  

OMPIPACK - předsestavená jednotka pro mechanické lisy

Rotační přívod - spojka/brzda - setrvačník - planetová převodovka.

S pneumaticou anebo hydraulickou spojkou/brzdou. Pro přímou montáž na klikovou hřídel

  Katalog ke stažení zde   Katalog ke stažení zde

 

Copyright 2013 - 2019 Kopatech, s.r.o.